Teknede Doğum Günü

Teknede doğum günü organizasyonu ile sizin için çok özel birine hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tercihiniz için size tüm olanaklarımızı sunarak yardımda bulunacağımızı unutmamalısınız. Sevgiliniz, anne ya da babanız belki de kardeşiniz için hazırlayacağınız bu organizasyon için sizin önemsediğiniz tüm ayrıntılar ile hizmet gerçekleştirebiliriz. Sevgiliniz nelerden hoşlanır? Kardeşiniz ne tür mekânları sever? Lüks bir mekan anneniz için aşırı mıdır? Klasik görünümden hoşlanan bir babanız mı var? Bu gibi tüyoları bize vermeniz durumunda sizin için en özel mekan hazırlığı girişiminde bulunarak harika zaman geçirmenize destek olabiliriz. Her sezon her mevsim hizmete açık olan teknelerimizde sunum masa ve sandalyeleri, tabak çatal uyumu, müzikte ses kalitesi gibi unsurlar göz önüne alınarak hazırlanacak olan ortam ile şahane bir doğum günü partisi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Teknede doğum günü kutlayacak olan kişinin doğum gününe katılımcı sayısını bildirmesi ile yararlanabilecekleri tekneleri gösterip en güzelini beğenmelerine yardımcı olabiliriz. Tekneyi süslemeden o gün için servis yapımına kadar destekçiniz olacak olan eleman kadromuz her daim güler yüzü ile sizleri memnun etmeye gayret etmektedir. Yemek ve kokteyl tercihinize göre seçim sırasında size birkaç öneride bulunabiliriz. Maytap ya da kendi dj’nizi getirme gibi olanaklarımız da mevcuttur. Bazıları gece 12’yi bulduğu zaman doğum günü kutlayarak adeta mehtap edasında bir havada mutlu bir yıla başlangıç gerçekleştirmek istemektedir. Sizin de saat tercihinize göre boğazın dilediğiniz noktasında durarak kutlama anını ölümsüzleştirmenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca foto ve video çekimleri içinde acemi çekimleri yapanların yanı sıra profesyonel hizmet alımı için eleman getirebiliriz.

Teknede doğum günü organizasyonunda Bosphorus Tekne Turu olarak hafta içi ve hafta sonu ücretlendirmelerimiz farklı olabilmektedir. Doğum gününde gerçekleştirilecek tüm hizmetler için tercihiniz olacak sunumlar ve hizmetler için detayların çokluğuna ve ayrıntısına göre değişik fiyatlandırmalar ile karşılaşabilirsiniz. Sizin getirdikleriniz ve bizim sağladıklarımız göz önüne alınarak size ona göre bir ücret teklifi gelecektir. Her şekilde Bosphorus Tekne Turu size uygun fiyat olabilecek rakamı teklif edecektir.

Bu hususta asla şüphe duymamalısınız. Teknede doğum günü gerçekleştirecek olanlar için sunduğumuz tüm paketler, menüler, tekneler, saatlik hizmet fiyatları, tekne görselleri, önceden kutlama yapanların yorumları, fotoları ve video kareleri gibi ayrıntılara sitemizden ulaşabilirsiniz. Süre uzaması durumunda neler olabileceği ile ilgili de önceden konuşma yapmak her zaman tercihimizdir. Çünkü sizin ya da bizim aksaklıklarımız zaman zaman memnuniyetsizlik oluşturabilmektedir. Bu durum ile karşı karşıya gelmeyi iki tarafta istemez. Oryantal, lazer, dj ya da havai fişek gibi ayrıntı talebinize göre organizasyonunuzun son şekli alması için son güne kalmadan görüşme gerçekleştirmelisiniz. Sizin için her şeyin iyi olması dileklerimizle bizi tercih etmeniz için tüm içtenliğimiz ile beklenti içindeyiz.

Teknede Doğum Günü

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.