Teknede Parti

Teknede parti gençlerin karşı koyamadığı hoş organizasyon alternatiflerindendir. Bu ortam gençlerin başını döndürebilecek kadar özel ve güzeldir. Parti yapmak amacı ile bizi seçmeniz durumunda size hayatınızın en güzel partisini yaşayabilme fırsatını sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Doğum gününüz mü var? Kına gecesi mi yapacaksınız? Bekarlığa veda partisi yapmak kulağınıza hoş mu geliyor? Belki de mezuniyet balonuz var? Tercihiniz ne olursa olsun birçok farklı fikir alternatifi ile parti yapma ihtiyacınızı karşılamak için teknelerimizden birini tercih edebilirsiniz. Boğaz sularının serinliğini hissederek teknede olmanın verdiği mutluluk ile partinizi en özel hali ile yaşamaya ne dersiniz? Farklı bir ortam, ay ışığı, ay parıltısı, yakamoz esintisi…

Hayal kurduğunuz gibi hoş bir heyecan duygusunun içinizde nüksedeceği teknede partinizi kutlama fikri siz gibi arkadaşlarınızın da kalbini heyecandan attıracak son derece özel fikirlerden olacaktır. Teknede parti için kişi sayınızı belirterek bünyesinde barındırdığı tekne alternatiflerini karşınıza çıkaracak olan Bosphorus Tekne Turu olarak sizlere en güzel teknelerimizi sunmaktayız. Geniş yelpazeye sahip organizasyon sunum alternatiflerimiz, içecek seçeneklerimiz, yiyecek sunumlarımız, müzik çeşitliliğimiz ile her şeyi sizin mutlu olabileceğiniz şekilde huzurlarınıza çıkarma tercihinde bulunmaktayız. Ortam süslemesinde kullandığımız aksesuar ve süsleme seçenekleri ile sizlerin istediğiniz temada bir parti ortamı sunmaya gayret etmekteyiz. Siz çılgın gençler kep töreninizi sular üzerinde yapmak istemez misiniz? Ya da erkek arkadaşlarınız ile harika bir oryantal eşliğinde bekarlığa son demeye ne dersiniz? Belki de sevgilinize son drece hoş bir doğum günü partisi yapmak e. Tüm bunları sunarken sizin mutlu olacağınızın garantisiyle seçimlerinizi bekliyoruz.

Teknede parti organizasyon tercihi ile özel boğazlardan geçerek, tarihi yerleri görerek, en ışıltılı köprülere selam vererek partinizi kutlama fırsatını yakalayabileceksiniz. Suların üzerinde gerçekleştireceğiniz organizasyonda oluşturulan o zengin atmosferde olma ile dostlarınız ile son derece özel anlar yaşayacaksınız. Bu anları fotoğraf karelerinde buluşturmak ya da video çekimleri ile süslemek de sizlerin elinizde. Kendi amatör çekimleriniz ya da ayarladığınız birinin bu anarlı yakalaması ile partilerinizi özelleştirecek anları albüm yaparcasına birçok anıyı beraberinizde götürebilme imkanı yakalayabilirsiniz.

Teknede parti yaparken aynı zamanda güzel bir haberi kutlama ya da dostlarınız ile küçük bir grup şeklinde gerçekleştirmek istediğiniz parti organizasyonları içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü gibi önemli gün kutlamaları için daha küçük tekne ve yatlarımızı tercih ederek iki ya da 3 kişilik güzel ortam hazırlığı tekliflerinde de bulunabilirsiniz. Tüm organizasyon sizin beğeniniz ile şekillenip canlanarak o güzel gecede karşınıza çıkacaktır. Benim zevklerim iyi değil bu konuda kendime güvenmiyorum diyenlerinde üzülmesine gerek yok. Kutlama adına tüm alternatifleri bize bırakıp yaşayacağınız geceniz keyfini sürdürebilme olanağını size tanıyacak ekibimiz ile anı yaşayabilirsiniz. Tekneyi seçip organizasyon tarifini bize iletmeye hazır mısınız?

Teknede Parti

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.