Tekne Kiralama

Tekne kiralama hizmeti almak ister misiniz? Yaz kış her sezon kusursuz hizmet anlayışıyla yanınızda yer almak için can atan Bosphorus Tekne Turu ile tanışmaya ne dersiniz? Son derece özel ve uygun fiyat seçenekleri ile tüm organizasyonlarınızı teknelerde gerçekleştirebilmenize müsaade edecek olan teknelerimiz ile karşınızdayız. Yemekli ya da yemeksiz tüm organizasyonlarda sizlerle olacağımızı unutmamalı; ister lüks isterseniz sade görünümlü tekneler ile hoş zaman geçirebilme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Günlük, gecelik, saatlik kiralama işlemleri gerçekleştirip organizasyon tercihinize göre ihtiyaç karşılayabilmekteyiz.

Evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, doğum günü, mezuniyet balosu, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, doğum günü partisi, iş yemeği, fasıl, iftar, yüzme turu, nişan, nikah gibi pek çok organizasyonlar için tekne kiralama fikrinden faydalanmaya ne dersiniz? Bu anarlı daha da özel kılacak olan tekne ortamında vakit geçirmiş olmaktan mutluluk duyacak kendinizi çok şanslı hissedebileceksiniz. Pek çok boğaz manzarası, tarihi kale, koy ve daha fazlasını görüp eğlenebilme ortam sunumu ile memnun kalabileceğiniz turlar için görüp kiralayabileceğiniz teknelerimiz ile karşınızdayız. Teknelerimizin bakım ve onarımını zamanında gerçekleştirdiğimizden kiraladığınız zaman diliminde herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalamayacaksınız. Tatilinizde, hoş tekliflerinizde, güzel sürpriz hazırlıklarınızda bizi tercih ederek sevdikleriniz ile unutmayacağınız hoş anılar yaşayabileceksiniz.

Yüzmek için güzel koylardan birinde sevdiğiniz birkaç arkadaşınız ile tekne kiralama düşüncesini gerçekleştirmeye hazır mısınız? Ya da sevgilinize o güzel evlilik teklifini hoş bir teknede gerçekleştirme fikrine ne dersiniz? Belki de doğum günü partisi için ailece gerçekleştirmek istediğiniz bir organizasyon için teknelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal organizasyonlarımızda iyi olduğumuz kadar fasıl eğlencelerinde de son derece mükemmel organizasyonlar gerçekleştirebilmekteyiz. Günlük eğlencelerinizi su dalgalarının hırçınlığı ya da sakinliği ile bütünleyebilme olanağı elinizde. Oryantal dansları ile coşmak, canlı müzik ile eğlenmek ya da seçtiğiniz müzik koleksiyonunu ses sitemimizin kalitesiyle ortama adapte etme teklifinde bulunma ayrıcalığı ile sizlerin istek ve arzularınıza yanıt verebilmekteyiz. Kimi zaman kahvaltı yapmak için böylesine güzel bir mekana hayır diyemeyecek misafirleriniz olabilir. Tüm bu tekliflerde sizlerin mutlu olacağınız menü ve içecekler, boğaz gezilerimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Tekne kiralama organizasyonumuzu tercih edip yüzlerindeki gülümsemeyi hem yorumlarda hem de resimlerde bize anı bırakan müşterilerimizi sitemizde görebilirsiniz. Boğaz turu eşliğinde her katıldığınız davet ve partide gündüzün muhteşem ışıltısı bazen serinliği ile davete eşlik edecek; geceleri ise yıldızların ışığınız olduğu ortamlarda sevdikleriniz ile coşabileceksiniz. Sizi mutlu edecek tüm ayrıntıları sunacak profesyonel ekibimizin tecrübeleri, süslemedeki yetenekleri, ortama uyumlu renk tercihleri, davete uygun sunum bütünlüğü ile sizlerin en önemli yardımcınız olabilmeye adayız. Bunu gerçekleştirebilmemiz için bize ulaşmalı ve hoş anılarla teknemizden ayrılabileceğiniz organizasyonları size sunabilmemiz için bize fırsat vermelisiniz. Telefonu elinize alın ve bir alo ile iletişime geçin.

Tekne Kiralama

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.