Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimiz de tıpkı tekne kiralama gibi özel seçimleriniz ile gerçekleştirilebilmektedir. Tam bir mavi yolculuk tutkunu iseniz sevdiğinizi yanınıza alıp belirleyeceğiniz zaman dilimi için yat kiralama hizmetinden faydalanma düşüncesine girebilirsiniz. Son derece konforlu yatlarımız aracılığı ile dilediğiniz koylar arası gezintiye çıkma teklifinde bulunabilirsiniz. İsteyenlere birkaç günlük ya da uzun vadeli olarak yatı kiralama imkânı da sunabiliriz. Fiyatlarımız standart olup sizlerin talebiniz ve yatımızdan alacağınız hizmete göre fiyat da değişim gerçekleşebilecektir. En mütevazi şekilde donatılmış olan yatlarımız kabinleri, donanımsal özellikleri, tuvaleti, duşu gibi alanları sunuşuna göre farklı ebatlarda karşınıza çıkarılmaktadır. Yat turu için düşündüğünüz kişi sayısına göre Bosphorus Tekne Turu olarak size en uygun yatı sunacağımız hususundan emin olabilirsiniz.

Yat kiralama hizmeti alacak olan müşteri portföyü göz önüne alınarak hem normal döşeli hem de biraz da lüks döşeli yatlarımız bulunmaktadır. Lüks sevenler için lüks döşeli salonu, banyoları, kabinleri bulunan yatlar misafirleriniz düşünülerek klima ve jeneratör bulundurularak sizlerin beğeninize sunmaktayız. Görselliği ve donanımsal özelliği ile beğeniyi hak eden yatlarımızdan gerçekleştireceğiniz seçimler ile son derece muhteşem turlar atabilecek, mavi suyun huzurunu en derinlerde hissedebileceksiniz. Birçok yatımızda size sunulan ikram servisi ve yemek menüleri de göz kamaştıracak kadar güzel damak tadına sahiptir. Sizi misafirleriniz ile gerektiği şekilde ağırlayabilecek olan yatlarımız arasından gerçekleştireceğiniz çözümler için sitemizde bulunan yat görsellerini incelemeniz durumunda size layık olabilecek bir seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yat kiralama için seçiminiz olacak olan yatlar ve tercihiniz olacak olan arkadaş çevreniz ile son derece özel zaman dilimleri yaşayabilirsiniz. Kimi zaman yatlarda size sunum yapacak olan elemanlar ile birlikte kiralama hizmeti alabilmenizi sağlayabilmekteyiz. Özel birine evlilik teklifi, yıldönümü kutlaması gibi organizasyonlar yapacaksanız da size özel süsleme hizmetlerinde bulunarak fikirlerinize alternatifler ekleyerek en güzel hizmeti alabilmenize destek olabilmekteyiz. Lüksü de rahatlığı da konforu da her detayı ile düşünerek size hissettirmeyi temel prensibimiz kabul ederek kusursuz olanı size sunmaya gayret etmekteyiz.

Yat kiralama için müşterilerimiz Bosphorus Tekne Turu olarak bizi tercih ettiğinden dolayı huzursuzluk yaşayan herhangi bir müşterimiz olmadı şimdiye dek. Rahat ve huzurlu birkaç gün, gecenin yıldızların altındaki ışıltılı ortamı; gündüzün mavi sularla buluşturduğu sakinlik ile size tüm negatif enerjinizi geride bırakma olanağı tanıyoruz. Yatımızın dış görünümünden iç bölümündeki detaylarına kadar her ayrıntıyı inceleyip kaliteli bir şekilde hissetmeye var mısınız? Mavi yolculuğunuzda tüm huzursal doygunluğa erişebilme olanağınız olacak. Kendinize yapacağınız bu özel zaman dilimi ayırma tercihinizde müzik sistemimizden faydalanarak da son derece hoş müzikler eşliğinde doyamayacağınız dakikalar yaşayabileceksiniz. Size sunacağımız müzikler ile denizin ortasında coşarken bu güzel yatta olabilmenin verdiği heyecanı hiçbir şeye değişemeyeceksiniz. Yat seçiminizi yapmak için hala bekliyor musunuz?

Yat Kiralama

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.