Tekne Turu

Tekne turu ile farklı koylarda gezmek isteyen herkese birbirinden güzel tekneleri ile hizmet veren bir firmayız. Bosphorus Tekne Turu olarak kaliteli hizmetleri ile öne çıkmayı başarmış bir firma olarak lider olabilme yolunda ilerlemekteyiz. Farklı koylarda yüzmek, arkadaşlarınız ile eğlenmek, sıcak ilişkiler kurmak, güzel bir kahvaltıyı teknede yapıp ardından en güzel spor olan yüzme eylemini tamamlamak bizi tercihiniz ile mümkün olabilecek. En güzel ve özel görünümlü tekne tercihleriniz için teknelerimiz bölümüne göz atarak seçimde bulunabilirsiniz. Samimi bir havada güneş alan bölümümüzde güneşlenmek ve denizin mavi esintisini hissederek arkadaşlarınız ile geçireceğiniz harika bir gün organizasyonu için burada sizlerin tekliflerinizi bekliyoruz. Tekne turu organizasyonu için bizi arayıp istediğiniz gün için uygun olup olmadığımızı öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda teknelerimizi yakından görmek için uygun olduğumuz bir zaman dilimi için teknelerimizi görmeye gelebilirsiniz. Kişi sayınıza göre büyüklüğünü seçeceğiniz teknelerimiz ile son derece kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Yüzmek için tercih edeceğiniz koylar sevdikleriniz ile geçirmek istediğiniz zamanın saati ve ne kadar zaman o koyda kalmak istediğiniz gibi ayrıntıları bizimle paylaştığınızda fiyat konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Size cazip olanakları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Memnuniyet sunan güler yüzlü ekibimiz ile alacağınız tekne turu hizmetinde yüzünüzde gülümseme ve ardınızda güzel bir günün anısını hafızanıza kazıdığınız kareler ile bizden ayrılabileceksiniz.

Tekne turu firmaları arasından kendini sıyırmış bir firma olarak en iyisi hak ettiğinizi düşünerek tüm çabamızı bu yönde harcamaktayız. Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz zengin menü yelpazemiz, içecek çeşitlerimiz ve koy tercihi yapabileceğiniz seçenekler arasından gerçekleştirdikleri seçimler ile tekne turlarını özelleştirebilirler. Bosphorus Tekne Turu olarak seçimleriniz haricindeki içecek ya da yiyecek tüketimlerinizi ekstralar olarak yansıtmaktayız. Yüzme zamanında tercih ettiğiniz koylarda sevdiğiniz arkadaşlarla yüzerken turkuaz renkli denizin mutluluk verici atmosferine bayılacaksınız. Yüzüp denizden çıktıktan sonra kremlenip şezlong ya da güneşlenme minderlerimizde güneşi iliklerinize kadar hissedebileceksiniz. Bu esnada kulağınıza hoş gelecek bir müzik duymak istiyorsanız kaliteli ses sistemimizin size sunacağı müziklerden dinleyebilirsiniz. Dileyen müzik seçimini gerçekleştirmek amacı ile elindeki usb ya da cd ler aracılığı ile müzik sistemimizden faydalanma tercihinde bulunabilir.

Tekne turu yapacağınız zaman organizasyon gerçekleştirecek olan elemanlarımız ile bir araya gelerek seçtiğiniz adalar arası harika bir tur planlayabilirsiniz. Seçimleri sizin belirleyeceğiniz organizasyonlar gerçekleştirebildiğimiz gibi tamamen bizim planlamış olduğumuz organizasyonlar arası tercihte de bulunabilirsiniz. Keyif içinde güneş üzerinizde, mavi sular altınızda, serinlik ensenizde harika bir hafta sonu geçirmek sizin de hakkınız. Böylesine iyi hissettirecek organizasyonları gerçekleştirecek olan elemanlarımız tecrübeleri ile sizlerin mutlu olacağınız bir gün hazırlığını randevunuz ile ayarlamaya başlamaktadırlar. Tüm müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştiren elemanlarımız en samimi elemanları ile son derece kaliteli zaman geçirmek isteyenlerin her daim yanında olabileceklerdir.

Tekne Turu

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.