Adalar Turu

Adalar turu adaları keşfe çıkmak isteyen hemen hemen herkesin katılım gösterdiği bir turdur. Birçok kişi boş bir an bulup da hava koşullarının iyi olacağını tahmin ettiği bir zaman diliminde adaların keyfini çıkarma ayrıcalığını asla yabana atmaz. Birbirinden farklı tecrübeleri ile eleman kadrosu ve hizmet standartları ile öne çıkan Bosphorus Tekne Turu sizlerin beğeninizi bekliyor. Beklediğiniz gibi mutluluk dolu bir gün, mavi suların ahengi ile buluşma heyecanı, canlı müzik ya da kaliteli müzik sistemiyle sizden seçmelerin yer alacağı ortamda eğlenmemek mümkün değil.

Teknelerimizdeki kaptan tam bir rehber edası ile karşınıza çıkarak sizlerin yüzünüzü güldürebilecek bir alternatif olan ada ada gezme faaliyetini yaş grubunuza göre en keyif alabileceğiniz şekilde gerçekleştirebilecektir. Adalar turu fırsatı bu kadar ayağınıza gelmişken siz neden kendinize bu özel turda yer açmayasanız ki? Tüm olanakları değerlendirip hoş zaman geçirme ayrıcalığını yakalayabilmek için bizim firmamızı tercih etmeniz yapacağınız akıllıca tercihlerden biri olacaktır. Adaları gezerken zaman zaman kıyıya yanaşacak olan teknelerimiz sayesinde adanın bulunduğu yeri gezip görebilme olanağı da sizlerle olabilecektir. Hoş zaman geçirebileceğiniz mavi sularla karayı birleştiren çizgide olabilmenin vereceği huzuru doya doya yaşamak istemez misiniz? Bu huzuru yaşarken en yakınlarınızın da yanınızda olması onlarla sohbet etmek, günün her anını paylaşmak ve eğlenmeyi doyumsuz kılmak bu turun size sunduğu en önemli alternatifler olacaktır.

Adalar turu yapmaya kesin karar verdiyseniz kişi sayınızı belirleyip sonra tekne olarak sığabileceğiniz bir modeli beğenmeye geçmelisiniz. Farklı dış ve iç görünümleri ile günün heyecanını yaşamak isteyeceğiniz teknelerimiz arasında ekonomik durumunuza göre farklı alternatifleri size sunabiliriz. Teknelerimize ödeyeceğiniz ücret ve teknenin size hak ettiğinizi vereceği hizmet kriterleri ile bütünleşebilme fırsatına sahip olacağınız anlar öyle uzağınızda değil. Bir telefon ile istediğiniz gün için teknelerimizden uygun olanlar olup olmadığı bilgisini öğrenirken tur öncesi tüm detayları konulmak için Bosphorus Tekne Turu ile net bir görüşme yapmak için karşı karşıya gelebilirsiniz.

Böylece hem faydalanacağınız hizmet için size sunulma ihtimali olan tekneler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilme olanağı da yakalayabilirsiniz. Adalar turu yapacağınız gün ile ilgili her detayı inceden inceye elemanlarımız ile paylaşmalısınız. Yemek ister misiniz? Menü tercihinizde neler olacak? İçecek tüketimi alkollü ya da alkolsüz nasıl arzu edersiniz? Kiralama hizmetini yaparken sunum için servis elemanına ihtiyacınız olacak mı? Menüler arasında ekstraya girebilecek tüketimleriniz olabilir mi? Ekstra ikram tarzı hazırlıklar yapmamıza gerek var mı gibi pek çok soruya yanıt vererek sizin için özenli bir hazırlığa girmemiz konusunda bize yardımcı olabilirsiniz. Harika bir ada turu sizi bekliyor diyebileceğimiz organizasyon için bize ilettikleriniz ile memnuniyetinizi sağlayabileceğimizden emin olabilirsiniz. Menü ya da içecek tercihlerinizi bir an önce gerçekleştirmeye var mısınız?

Adalar Turu

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.