Teknede Yılbaşı

Teknede yılbaşı partisine hazır mısınız? Yeni yıl yaklaşırken eğlenmek amacı ile yapacağınız planlar dahilinde olan yılbaşı eğlencesi için bu sene bambaşka bir mekandan faydalanmaya var mısınız? Bir yılı bitirip yepyeni bir yıla başlarken boğazın serin sularında gezmek sizi farklı kılabilecek. Son derece şahane bir parti hazırlığı içine girdiniz ve boğaz manzaralı bir mekan tercih ediyorsanız boğazı ayaklar altına almaya ne dersiniz? Tekne üzerinde suyun hareketliliği gece yarısı hissedip çılgınlar gibi eğlenirken kafanızı kaldırıp da havai fişek gösterisini izlemek son derece muhteşem olmaz mı?

Birçok kişinin farklı bulabileceği bu ortamda siz de yer almak hatta organizasyonu sil baştan oluşturmak istiyorsanız Bosphorus Tekne Turu olarak size yardımcı olmamız hususunda bize yardımcı olabilirsiniz. Teknede yılbaşı fikriyle coşan ve kendine hakim olamayan geç ve orta yaş pek çok kişi vardır. Yılbaşı kutlamasını yaparken ya da yapacakken sizi özel bir mekanda ağırlama teklifi ile karşılayan arkadaş ya da arkadaşlarınızın cazip fırsatlarını asla kulak arkası etmeyin. Gecenin ahengini yaşayabileceğiniz en canlı müzik ortamı ve dans çeşitliliği ile unutamayacağınız kadar özel anlara tanık olabileceksiniz. Boğazı gece boyu boydan boya gezerken saat tam 00.00’ı bulduğunda sevdiğiniz yanınızda ona sarılıp geriye doğru sayarak avazınız çıktığı kadar bağırıp yeni yıla merhaba diyebilirsiniz.

Teknede yılbaşı için sevdiğiniz arkadaş grubunuz ya da aileyle gerçekleştireceğiniz kutlama için tekne ve yatlarımızdan gönlünüze hitap edeni tercih edebilirsiniz. Sizi gece boyu canlı tutacak olan içki seçenekleri, kafanızı güzel yapacak dans ortamları, şahane bir yemek ortamıyla başlayan coşku heyecanı için yılbaşı kutlamasını harika görünümlü teknelerden birinde kutlama düşüncesine hayrı diyemeyeceksiniz. Sizi yarı yolda bırakmayacak olan son derece titiz çalışan ekibimizin hazırladığı mekanda süslemeden dans pistine, kokteyle ve atıştırmalık sunumlarından, boğaz turunun kaliteli oluşuna kadar her ayrıntı hafızanızda uzun süre kalabilecektir. Rezervasyon taleplerinde isteğin fazla olması durumunda size özel indirim kampanyaları da uygulayabiliriz. Yılbaşının en heyecanlı olan çekiliş esnasını bire bir yaşamanızı sağlayacak olan ortamımızda eğlencenizden geri kalmamış olacaksınız.

Teknede yılbaşı kutlamalarında canlı DJ performans ve kokteyl menü harici limitsiz içki gibi seçenek alternatiflerimiz ile karşınızdayız. Size ekstra sunacağımız sürprizler arasındaki çekiliş fırsatları içinde son derece keyif alacağınız zaman dilimlerini adeta altın bir tepside size sunuyoruz. Bunca ahenk ve unutulmaz paylaşımlar varken kendinizden geçebileceğiniz bu organizasyon hazırlığı için acaba diyerek kararsız kalmanıza hiç gerek yok. Yapacağınız tek bir şey vardır. O da kararlı olmak ve teknelerimizde yaşayacağınız gece hayalini gerçekleştirebilecek girişimler içine girmek. Sizin her yönü ile beğeneceğiniz elemanlarımız rehberliğinde alacağınız hizmet olanakları için bize bir alo demeniz gerekmektedir. Randevuyu ne kadar geç yaparsanız tekne ile yılbaşı partisi kutlama durumunuz bir o kadar hayal olacaktır.

Teknede Yılbaşı

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.