Teknede Kına Gecesi

Teknede kına gecesi fikrini gerçekleştireceğiniz bir firmadan faydalanmaya hazır mısınız? Örf ve adetlerimizin düğün öncesi hazırlığı olarak gerçekleştirilecek olan organizasyonlar arasında yer alan kına gecesi için farklı bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bosphorus Tekne Turu olarak farklı kapasitedeki teknelerimiz ile sizlerin memnun kalacağınız hizmetleri alabilmeniz adına çaba harcamaktayız. Yemekli ya da kokteyli gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon biçimine ve tercihlerinize göre firma olarak sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunabilmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile size hazırlayacağımız kına ortamından hoşnutluk duyabileceksiniz.

Kız arkadaşlarınız, anneniz, kayınvalideniz ve sonradan eğlenceye katılacak olan sevdiğiniz ile yaşayacağınız en güzel kına gecesi fikrini gerçekleştirebilmek için sizlerden gelecek teklifleri en iyi sunumlarla karşınıza çıkarmaya çalışmaktayız. Teknede kına organizasyonu için bizi tercih etmeniz durumunda süre konusundaki sınırlamada da size istediğiniz zamanı sunabilmekteyiz. Düğünler, kınalar, doğum günü partileri, yüzme turu gibi birbirinden farklı organizasyon tercihlerinde bizi tercih etmek vereceğiniz en doğru kararlardan olacaktır. Hayatınızı şekillendirecek olan bu güzel günde en mutlu olacağınız alternatif seçimler ile (müzik, kiler, yemek y ada kokteyle,…vb.) eğlenceyi en derinden hissedebilirsiniz. Teknelerimizi seçerken özel misafirlerinizi düşünerek ortam süslemesinde bize herkesin memnun kalacağı tarz bir görsel öneri sunarak size hazırlayacağımız tekneyi yüz güldürecek şekilde hazırlayabilmemizi sağlamalısınız.

İstediğiniz menüler ve güler yüzü ile tecrübeli eleman kadromuz beklediğiniz teknede kına organizasyonunu uzun yıllık birikimlerimleriyle memnun kalınacak standartta sunabilmektedir. Sizlerin unutamayacağınız hoş anlar yaşamanıza destek olurken bizimleyken gecenizi en eğlenceli şekilde gerçekleştirmiş olmanın huzurunu da hissedebileceksiniz. Sizlerin müzik tercihleriniz ile en kaliteli ses sistemini hizmetinize sunarken sular üzerinde bile eğlenceyi gerçek bir mekândaki kalitede alabilmenize yardımcı olabilmekteyiz. Özel süsleme, lazer gösterisi, havai fişek, oryantal, dj performans, fotoğraf ve video çekim gibi alternatifleri dışarıdan getirme imkanını da vererek her şeyin gönlünüzce olmasına imkan yaratmaktayız. Sizlerin beklediğiniz ortamı, müziği, hizmeti, menileri, içecekleri göz önüne alarak kişi sayınız ve tekne tercihiniz ile fiyatı olabildiği kadar uygun olacak şekilde karşınıza çıkarmaktayız.

Teknede kına organizasyonu için hazırladığımız önceki sunumlarımızda da beğeni kazanmış olan sandalye ve masa giydirme modellerimizi inceleyerek fikrinizi söyleyebilirsiniz. Sizin istediğiniz konsepte en uygun olan öneriyi bizim de sunmamız ile uzlaşarak en iyisini teknede hissedebilmenizi sağlamaktayız. Özel süsleme taleplerinizde ekibimiz sizin istediğiniz model ve renk bütünlüğünü de gerçekleştirebilmektedir. Bazı yetenekli çiftlerimize kendi süslemeleri için imkan tanıdığımız da olabiliyor. Bu fırsatları bizimle yaşamak için güler yüzlü elemanlarımız ile tanışmanız yeterli olacaktır. Elimizden gelen tüm sunum ve önerilerimiz ile sizi mutlu etmek birincil önceliklerimiz arasında. Bu mutlu gününüzde Bosphorus Tekne Turu olarak elimizden gelenin en iyisini size verirken bizimle beraber anlaşmaya vardığınız için asla pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Teknede Kına Gecesi

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.