Teknede Şirket Yemeği

Teknede iş yemeği kurumsal organizasyon gerçekleştirmek isteyenlerin son senelerde sık başvurdukları organizasyon çeşitlerindendir. Boğaz turu eşliğinde iş arkadaşlarınız ile bir araya gelerek gerçekleştireceğiniz yemek organizasyonlarında Bosphorus Tekne Turu olarak yanınızdayız. Kişi sayısına göre size tercih olanağı sunacağımız tekne ve yatlar ihtiyaç durumuna yerinde cevap verebilecektir. İş ortamından misafirleriniz gelecek ve siz onları nerede ağırlayacağınıza karar veremediyseniz çareyi biz de bulabilirsiniz.

Çalışanlarınıza hoş sürpriz hazırlıklarınızda, uzun süreli iş ortağı olduğunuz kişi be kişilerle bir araya gelişlerinizde onlara teknelerimizden herhangi biri ile yemek organizasyonu sunabilirsiniz. Bu güzel ortamda kendinizi oldukça pozitif hissederek yemek yeme keyfini tüm neşeniz ile sevdikleriniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Teknede iş yemeği davetlerinizde Bosphorus Tekne Turu’nu tercih ederek organizasyon gerçekleştirme durumunuzda menü seçimi, içecek seçeneği ve giydirme sandalye- masa düzeni ile kusursuz bir hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli eleman kadromuzun nacizane ikramları ve kibar tavırları ile en güler yüzlü hizmeti almak sizin de hakkınız. Bu güzel ortamda zaman geçirmek ve mutlu bir iş yemeğinde bulunma ayrıcalığından faydalanmak için farklı menü tercihleriniz için bir telefon kadar yakınızdayız.

Sizlerin tercihleriniz, kişi sayınız ve süslemedeki seçimleriniz ile elimizden gelen indirimi yaparak organizasyonunuzu en uygun fiyata gerçekleştirebilme ayrıcalığından faydalanabilmenize imkan tanımaktayız. Kalacağınız süre, teknemizden faydalanırken boğaz turu yapma arzunuz da fiyata eklenerek artış ya da azalış oluşturabilecektir. Teknede iş yemeği esnasında sohbetiniz ile yemek tadını daha özel kılacak olan müzik dinletisi için usb ya da cd ile getireceğiniz müzikleri kaliteli ses sistemimiz ile size sunabiliriz. Canlı müzik istemeniz ekstralar girecek ya da seçtiğiniz menü harici herhangi bir talepte bulunma durumunuz fiyatta değişkenliğe sebebiyet verebilecektir. Sitemizin fiyatlar sayfasında yer alan bölümdeki ücretler çok özel bir değişkenlik durumu olmadığı taktirde pazarlık durumu oluşturmamaktadır. Sizi alacağımız ve bırakacağımız güzergahları da randevu alırken iletmeniz her yönü ile organizasyonunuzu eksiklik gerçekleştirebilmemizi sağlayabilecektir.

Rezervasyon tüm ayrıntılar gerçekleştirdikten sonra gerçekleştirilecektir. Organizasyon gününüz belli ise rezervasyon için çok geç kalmadan teknelerimize göz atarak ayrıntıları konuşmaya başlayabilirsiniz. Teknede iş yemeği davetinizde akşam ya da gündüz saatleri tercihiniz organizasyonu şekillendirecek en önemli ayrıntıdır. Dileyene yemeksiz akşam saatlerinde kokteyl tarzı bir organizasyon da hazırlayabiliriz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacak olan tecrübeli- profesyonel güler yüzlü eleman kadromuz en iyi hizmetleri ile karşınıza çıkacaktır. Kurumsal organizasyonunu ağırlığını hissettirecek tüm ayrıntılar önceki iş yemeği video ve resim karelerinde gözünüze çarpabilecektir. Teknede iş yemeği kurumsal organizasyon gerçekleştirmek isteyenlerin son senelerde sık başvurdukları organizasyon çeşitlerindendir.

Boğaz turu eşliğinde iş arkadaşlarınız ile bir araya gelerek gerçekleştireceğiniz yemek organizasyonlarında Bosphorus Tekne Turu olarak yanınızdayız. Kişi sayısına göre size tercih olanağı sunacağımız tekne ve yatlar ihtiyaç durumuna yerinde cevap verebilecektir. İş ortamından misafirleriniz gelecek ve siz onları nerede ağırlayacağınıza karar veremediyseniz çareyi biz de bulabilirsiniz. Çalışanlarınıza hoş sürpriz hazırlıklarınızda, uzun süreli iş ortağı olduğunuz kişi be kişilerle bir araya gelişlerinizde onlara teknelerimizden herhangi biri ile yemek organizasyonu sunabilirsiniz. Bu güzel ortamda kendinizi oldukça pozitif hissederek yemek yeme keyfini tüm neşeniz ile sevdikleriniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede iş yemeği davetlerinizde Bosphorus Tekne Turu’nu tercih ederek organizasyon gerçekleştirme durumunuzda menü seçimi, içecek seçeneği ve giydirme sandalye- masa düzeni ile kusursuz bir hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli eleman kadromuzun nacizane ikramları ve kibar tavırları ile en güler yüzlü hizmeti almak sizin de hakkınız. Bu güzel ortamda zaman geçirmek ve mutlu bir iş yemeğinde bulunma ayrıcalığından faydalanmak için farklı menü tercihleriniz için bir telefon kadar yakınızdayız. olarak sizi mutlu edecek olan tüm ayrıntıları sizi memnun etme garantisi ile karşınıza sunmak için varız. Her çabamız siz de göreceğimiz yüz güldürücü ifadeler içindir. Bizi tercih ederek iş ortaklarınız ile son derece muntazam bir ortamda eğlenceli bir yemek yemeye ne dersiniz?

Teknede Şirket Yemeği

Bosphorus Tekne Turu

Teknede kına gecesi, teknede düğün, teknede şirket yemeği gibi birçok farklı tekne şirket organizasyonuyla hizmetinizdeyiz.